#NEVAGOMI
Frequently Asked Questions
Тут ми зібрали відповіді на поширені запитання.
Якщо ви не знайшли відповіді на ваше запитання - напишіть його нам на емейл - nevagomi@gmail.com
Чи є гарантія на гамаки і які її умови?
Гарантію на гамак ми надаємо на 30 днів з дати покупки. Гарантія надається виключно на виробничий брак. Перед відправкою кожен гамак перевіряється оператором, щоб виключити можливість браку. В разі виявлення клієнтом браку в гарантійний термін - проводимо безкоштовну заміну гамака або його ремонт (на наш розсуд).

Також на 1 рік часу надаємо обслуговування, яке передбачає ремонт гамака, у випадку, якщо ви механічно пошкодите гамак (умови ремонту визначаються індивідуально, згідно стану гамака та умов його експлуатації)
Як здійснюється перевірка гамаків перед відправкою?
Усі гамаки складаються в ручному режимі, де оператор перевіряє кожну одиницю на відсутність видимого браку. Кожна партія строп приходить з паспортом відповідності заданому навантаженню і додатково перевіряється нами. Якщо у 30 денний термін клієнт виявляє брак - діють умови обслуговування, написаного вище.
Які особливості догляду за гамаком?
- Гамак не можна прати - лише протирати вологими серветками.
- Для збереження міцності гамака ми не рекомендуємо перебувати у ньому у взутті, і з гострими предметами.
- Якщо гамак намок або вологий - обов'язково потрібно його просушити перед зберіганням.
- Бажано не зав'язувати стропи на сосновому дереві в місці, де багато смоли, адже вони проникає вглиб стропи і окрім стійкого запаху можливі втрати еластичності стропи.
Чи можна залишати гамак надворі на ніч і не знімати його?
Не бажано, адже тканина буде кожного ранку намокати від роси і можлива поява запаху, тому на ніч бажано його знімати.
Чи можна ночувати в гамаку?
Звісно! Єдине рекомендуємо постелити каремат і мати спальник, адже вночі температура рідко коли буває високою :)
Навіщо по кутах гамака петельки?
Ці петельки служать для того, щоб після зняття строп з гамака, його можна було б розкласти у тент. ВАЖЛИВО - для звичайного використання гамака вони НЕ ПОТІРБНІ, тому якщо ви хочете використовувати наш гамак лише за прямим його призначенням - ігноруйте їх, адже вони не розраховані на велике навантаження, і мають лише тримати саму тканину у випадку розкладання гамака у тент (без вантажу).